Uzņēmumiem

Atkritumu šķirošana uzņēmumā

Latvijas Zaļais punkts piedalās maratonā

Ziedo skriešanas apavus! 

Arī Tet Rīgas maratons pievēršas zaļākam dzīvesveidam un šķirošanai, tāpēc šogad pirmo gadu kopā ar maratona rīkotājiem aicinām ziedot savus nevajadzīgos, bet labā stāvoklī esošos skriešanas apavus tiem, kas paši tos nevar iegādāties. 

Ziedot būs iespējams Tet Rīgas maratona EXPO, “Radisson Blu Hotel Latvija”, 2. stāvā, 17. un 18. maijā plkst. 10.00–20.00. 

LZP_apavi.png

Nāc ciemos!

Abas maratona dienas – 18. un 19. maijā – no plkst. 10.00 līdz 18.00 Zaļais punkts būs sastopams Doma laukumā. 

Aicinām visus kopā ar ģimenēm iegriezties Zaļā punkta teltī, lai uzzinātu vairāk par šķirošanu, atkritumu pārstrādi un citām aktivitātēm, ko ikviens varam veikt, lai veidotu tīrāku vidi un padarītu pasauli labāku. 

18. maijā no plkst. 11.00 līdz 13.00 Zaļā punkta teltī Doma laukumā viesosies mazās slavenības − “Mēs ar brāli kolosāli”, kas aicinās piedalīties bērnus stafetēs un laimēt balvas.

 kolosals bralis.png

Zaļākais enerģijas punkts

Pirmo reizi maratona vēsturē vienu no deviņiem atveldzēšanās punktiem noformēs un iekārtos Zaļais punkts. Viss tiks veidots un sastāvēs tikai no dabai draudzīgiem, atkārtoti pārstrādājamiem un vairākkārt izmantojamiem materiāliem.

 punkts.jpg

 

Latvijas Zaļo punktu un šķiratlona treneri Viktoriju 19. maijā no plkst. 8.30  varēsiet sastapt pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, kur atveldzēsies visu trašu dalībnieki.

 

Šeit ūdens un izotoniskie dzērieni tiks pasniegti glāzēs no atkārtoti pārstrādāta kartona, kas bioloģiski noārdās. Izlietotās glāzes un arī augļu pārpalikumi tiks nodoti biodegradācijas šūnās, lai iegūtu biogāzi. Glāžu uzpildīšanai ūdens pudeļu vietā tiks izmantotas ūdens cisternas! Viss punktā sašķirotais plastmasas iepakojums tiks nogādāts pārstrādei.

 

Atkritumu šķirošana uzņēmumiem

Ikvienam uzņēmumam ir iespēja veicināt un popularizēt atbildīgu attieksmi pret vidi un zaļo domāšanu, izvietojot savā birojā kastes dažādu atkritumu šķirošanai. Latvijas Zaļais punkts piedāvā šķirošanas kastes papīram, plastmasai, stiklam un baterijām.

 

 Biroja kastes.jpg

Liela apjoma izlietotā kartona, plēves un cita iepakojuma savākšanu iespējams organizēt ar kādu no Latvijas Zaļā punkta sadarbības partneriem vai nogādāt kādā no atkritumu šķirošanas laukumiem.

 

Pirmie 30 biroji, kas pieteiksies šķirošanas komplektam – saņems to bez maksas, bet viens laimīgais birojs, izlozes kārtībā, laimēs treniņu ar šķiratlona treneri Viktoriju.*

*Akcija spēkā no 17.05. līdz 31.05. Veicot pasūtījumu, jānosauc kods: LZPBIROJĀ 

 

 

Lai iegūtu savā īpašumā šķirošanas kastes, sazinies ar Ilzi Vītolu:

Ilze Vītola

Ilze Vītola

Projektu vadītāja

+371 67 039 821

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku