Jaunumi

Zināmi foto orientēšanās sacensību "Stikla skrējiens" uzvarētāji Ādažu, Mārupes un Salaspils novados

30. Maijs, 2016

Pagājušajā nedēļas nogalē Ādažu, Salaspils un Mārupes novadu iedzīvotāji savus spēkus un orientēšanās prasmes varēja izmēģināt foto orientēšanās sacensībās "Stikla skrējiens". Kopumā šajās trīs sacensībās piedalījās 240 visdažādākā vecuma dalībnieki.


"Gaujas svētkos Ādažos" norisinājās "Stikla skrējiens Ādažos", kur sacensību dalībniekiem bija iespēja atrast stikla pudeļu un burku šķirošanas vietas Ādažos. To pieteicās paveikt 23 komandas, no kurām veiksmīgi finišēja un galvenās balvas no veikala "Rimi" izlozei kvalificējās 18 komandas.

Galveno balvu - dāvanu karti 100 eiro vērtībā no veikala "Rimi" izlozēja NATO ASV Bruņoto spēku karavīrs, un laimīgā bija "Zaļās rotas" komanda ar komandas kapteini - Elīzu Rogu, kas ieguva galveno sacensību balvu.

Lielāko "dalības maksu" iemaksāja komanda "Meitenes" un komandas kapteine Santa Birziņa, iemaksājot 115 stikla pudeles un burkas. Balvā komanda saņēma dāvanu grozu no "Rimi" 50 eiro vērtībā.

Speciālbalvu no vides apsaimniekošanas uzņēmuma "Eco Baltia vide" un viesnīcas "Port Hotel" - atpūtu divām personām viesnīcā un SPA apmkelējumu, ieguva komanda "Pasaku valstība" ar komandas kapteini Ilzi Pētersoni Jezupenoku.

Savukārt "Stikla skrējienam Salaspilī" pieteicās 20 komandas, no kurām finišēja un galvenās balvas no veikala "Rimi" izlozei kvalificējās 14 komandas.

Galveno balvu - dāvanu karti 100 eiro vērtībā no veikala "Rimi" ieguva komanda "Riekstiņi" un komnadas kapteinis Zigmārs Brunavs. Lielāko "dalības maksu" iemaksāja komanda "Ķipari", iemaksājot 78 stikla pudeles un burkas. Savukārt speciālbalvu par atraktivitāti no "Eco Baltia vide" un restorāna "4 pedas" ieguva komanda "AC/DC" un komandas kapteine Dace Vēvere.

"Stikla skrējienā Mārupes novadā" startēja un kvalificējās lielās balvas izlozei 33 komandas. "Rimi" dāvanu grozu 50 eiro vērtībā ieguva komanda "Stikli" ar atnestu 521 stikla pudeli un burku, vides apsaimniekošanas uzņēmuma "Eco Baltia vide" simpātiju balvu - dāvanu karti 50 eiro vērtībā no restorāna "32.augusts", saņēma komanda "Baikeri" un galveno balvu - 100 eiro dāvanu karti no veikala "Rimi", izlozes kārtā ieguva komanda "Kuģīši Uģīši".

Paldies visiem sacensību dalībniekiem!

Paldies Ādažu novada domei, Mārupes novada domei un Salaspils novada domei par lielisko sadarbību!

Un paldies par sarūpētajām balvām veikaliem "Rimi" un sulu ražotājam "CIDO"!

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku