Jaunumi

Tukuma pilsētas svētkos Latvijas Zaļais punkts mācīs šķirot stiklu

21. Jūlijs, 2015

Šo sestdien – 25.jūlijā no plkst. 12.00 līdz 16.00, Eco Baltia vide un Latvijas Zaļais punkts informatīvā telts viesosies pilsētas svētkos Tukumā, Brīvības laukumā.

Šovasar vairākās Latvijas pilsētās Eco Baltia vide un Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar veikaliem Rimi piedalās pilsētas svētkos, lai izglītotu iedzīvotājus par atkritumu šķirošanas nepieciešamību un veicinātu stikla nošķirošanu.

 

Ikvienu pilsētas svētku viesi mūsu teltī sagaidīs interesantas un izzinošas aktivitātes, parādot, ka, dzīvojot dabai draudzīgi un šķirojot atkritumus, ietaupām gan naudu, ko ikdienā maksājam par sadzīves atkritumu izvešanu, gan dabas dotos resursus. Stikls ir vērtīgs un pateicīgs materiāls, jo nezaudē savu kvalitāti, to pārstrādājot pat neskaitāmas reizes, tādēļ aicinām – „Šķiro stiklu!”.

Anita Saulīte, SIA „Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētāja

 

Pasākuma ietvaros Latvijas Zaļais punkts un Eco Baltia vide plkst. 14.00 uz Brīvības laukuma skatuves Tukuma novada iedzīvotājiem pasniegs koplietošanas āra tenisa galdu, kas godam nopelnīts novadu stikla šķirošanas sacensībās starp Talsiem un Tukumu.

 

Novadu stikla šķirošanas sacensībās akcijas trīs mēnešos Tukuma novada iedzīvotāji ir savākuši gandrīz 50 tonnas stikla pudeļu un burku, kas ir par 31% vairāk nekā savākuši Talsu novada iedzīvotāji.

 

Atnesot uz SIA „Eco Baltia vide” telti vismaz vienu tukšu stikla pudeli vai burku un aizpildot aptaujas anketu, ikviens pilsētas svētku apmeklētājs piedalīsies loterijā, kurā izlozes kārtībā balvā varēs iegūt veikala „Rimi” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Katrā pilsētā dienas beigās tiks izlozēts viens uzvarētājs.

 

Pasākumos piedalīsies arī runājošie stikla un plastmasas šķirošanas konteineri, kuri atraktīvā veidā pateiksies iedzīvotājiem, kuri ikdienā šķiro atkritumus un atbildīgi izturas pret apkārtējo vidi.

 

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Eco Baltia vide” ir Eco Baltia grupas uzņēmums, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. SIA „Eco Baltia vide” apkalpo vairāk nekā 25 000 klientu visā Latvijā, sākot no Kolkas līdz Ādažiem.

 

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku