Jaunumi

Rīdziniekiem ir pieejams šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums

09. Novembris, 2015

No šodienas, 9.novembra, rīdziniekiem ir pieejams šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums, kas atrodas iedzīvotājiem ērtā un pieejamā vietā – Getliņu ielā 5, Rumbulā, Stopiņu novadā.

SIA “Eko Reverss”  šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums ir izveidots, lai Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem būtu iespēja bezmaksas nodot nevajadzīgās elektropreces, autoriepas, papīru, kartonu, stikla pudeles un burkas, skārdenes,  koka iepakojumu,  lampas, spuldzes, baterijas un akumulatorus.

 

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums apmeklētājiem būs atvērts katru dienu, t.sk. brīvdienās un svētku dienās, no plkst. 9.00 līdz 19.00.

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas Zaļais punkts” direktors: „Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums Rīgas iedzīvotājiem ir vitāli nepieciešams, jo laukumā ir nodrošināta iespēja nodot visus pārstrādājamos atkritumus, tādejādi samazinot Getliņu atkritumu poligonā noglabājamo atkritumu apjomu. Savukārt iedzīvotājiem tā ir laba iespēja ietaupīt naudu par atkritumu savākšanu. Rīgā būtu nepieciešami vēl vismaz pieci šādi šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumi – katrā priekšpilsētā pa vienam”.

Kristīna Tamuža, SIA „Eko Reverss” direktore: „Šķirošanas laukums ir izveidots tā, lai ikvienam būtu ērti atvest savas nevajadzīgās lietas un ievietot tās attiecīgajos konteineros. 800 kvadrātmetru lielajā laukumā ir nodrošināti šķirošanas konteineri ar norādēm, kur un ko drīkst izmest, un atkritumus iedzīvotāji ar savu automašīnu var pievest klāt līdz attiecīgajam konteineram”. 

Šķiroto atkritumu pieņemšana šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Getliņu ielā 5, Rumbula, Stopiņu novads.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku