Jaunumi

Latvijas Zaļais punkts saņem uzņēmuma kvalitātes vadības un vides pārvaldības sistēmas sertifikātu

16. Maijs, 2017

AS “Latvijas Zaļais punkts” ir saņēmis starptautiski atzītu kvalitātes novērtējumu kvalitātes vadības un vides pārvaldības sistēmām. Saņemtie sertifikāti apliecina uzņēmuma augstos standartus un būtiski paaugstina uzņēmuma konkurētspēju.

“Sertifikāts apliecina mūsu uzņēmuma augstos kvalitātes standartus un rūpes par savu pakalpojumu kvalitāti. Starptautiskie standarti nosaka principus, kādus uzņēmums ievēro, lai sasniegtu darbības rezultātus un uzlabotu esošo vadības sistēmu, nodrošinātu dokumentu un to aprites drošību, savlaicīgi identificētu kļūdas procesos, kā arī pilnveidotos.”

stāsta Kaspars Zakulis, AS “Latvijas Zaļais punkts” direktors.

Standarts ISO 9001 viens no zināmākajiem starptautiskajiem standartiem, kas attiecas uz uzņēmuma kvalitātes vadību. Tas nosaka kvalitātes vadības principus, kas ļauj uzņēmumam sistemātiski un nepārtraukti attīstīties, uzlabot savu pārvaldības, lēmumu pieņemšanas, procesu vadības sistēmu, klientu apkalpošanu un iekšējo darba vidi. Šis standarts ir pamats uzņēmuma veiksmīgai attīstībai.

Standarts ISO 14001 nodrošina organizāciju ar iedarbīgas vides pārvaldības sistēmas elementiem. Tas nosaka vides pārvaldības sistēmas prasības, kas dod iespēju formulēt uzņēmuma vides politiku un mērķus, ievērojot normatīvo aktu prasības un informāciju par nozīmīgiem organizācijas vides aspektiem.

Uzņēmuma sertifikācija atbilstoši ISO 14001 apliecina uzņēmuma atbalstu vides aizsardzībai, tai skaitā videi saudzīgu tehnoloģiju un materiālu izmantošanā uzņēmējdarbībā.

Būtiskākie ieguvumi, ko sniedz vadības sistēmu sertificēšana:

Skaidri strukturēta un sistemātiska pieeja pakalpojuma uzlabošanā
Uzņēmuma produktivitātes palielināšana
Konkurētspējas paaugstināšana
Ietekmes uz vidi samazināšana
Drošu darba apstākļu nodrošināšana uzņēmuma darbiniekiem

Sertifikāciju veica sertifikācijas organizācija “DNV – GL – Business Assurance” un procesa rezultātā AS “Latvijas Zaļais punkts” ir saņēmis sertifikātus ISO 9001:2015 (Kvalitātes pārvaldības sistēmas), ISO 14 001:2015 (Vides pārvaldības sistēmas).

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku