Jaunumi

Latvijas Zaļais punkts piedalās "Liepājas pēdas Latvijā"

05. Maijs, 2016

Teju pusotrs tūkstotis liepājnieku vakar piedalījās orientēšanās spēlēs “Liepājas pēdas Latvijā”, kurās ar savām aktivitātēm piedalījāmies arī mēs - Latvijas Zaļais punkts un vides apsaimniekošanas uzņēmums "Eko Kurzeme".

Orientēšanās spēlēs uzvaras laurus no kājāmgājējiem plūca komanda "Sportiskās Bārbijas un Kens", no velobraucējiem komanda "Ļembasts", savukārt no autobraucējiem komanda "Kapteinis Alksnis un viņa bērni". 1. vietu ieguvēji balvā saņēma veikala "Rimi" dāvanu kartes 100 eiro vērtībā.

 

Savukārt Latvijas Zaļā punkta un "Eko Kurzemes" kontrolpunktu uzvarētāji, kas saņēma veikala "Rimi" dāvanu grozu 50 eiro vērtībā un "Eko Kurzemes" sarūpētās divas balvas – atpūtu Liepājas olimpiskā centra SPA 50 eiro vērtībā bija komandas "Citādi svētki" , "Ācis" un "Nezāles neiznīkst".

 

Sacensību dalībniekus Olimpiskā centra hallē Latvijas Zaļā punkta un “Eko Kurzemes” stendā varēja izmēģināt spēkus krustvārdu mīklas minēšanā un plastmasas jeb PET pudeļu placināšanas atrakcijā.

 

“Liepājas pēdas Latvijā” šogad piedalījās 1242 dalībnieki 281 komandā. 99 komandas bija kājāmgājēji, 112 – velobraucēji un 70 – autobraucēji.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku