Jaunumi

Kuldīgas pilsētas svētkos Latvijas Zaļais punkts mācīs šķirot stiklu

14. Jūlijs, 2015

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar veikalu Rimi jau šo svētdien – 19.jūlijā no plkst. 12:00 līdz 15:00 piedalīsies Kuldīgas pilsētas svētkos, lai izglītotu iedzīvotājus par atkritumu šķirošanas nepieciešamību un veicinātu stikla nošķirošanu.

Latvijas Zaļais punkts telts atradīsies Kuldīgas pils dārzā, kur būs iespēja uzzināt par dažādu materiālu pārstrādi, apskatīt infografikas, uzdot jautājumus Punktuālim un Latvijas Zaļais punkta pārstāvjiem.

 

Šķirot atkritumus ir viegli, to tagad zina ikviens bērns un jaunietis. Mūsu uzdevums ir radīt cilvēkiem izpratni, ka atkritumi, ko ikdienā izmetam, ir vērtīgs resurss, kas pārstrādāts var kalpot vēl un vēl. Pilsētas svētkos ikvienam būs iespēja aprunāties ar Punktuāli, kurš pastāstīs gan par stikla, plastmasas, papīra un bateriju šķirošanu, gan par šo materiālu otrreizējo pārstrādi.

Kaspars Zakulis, AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors 

 

Atnesot uz Latvijas Zaļā punkta telti vismaz vienu tukšu stikla pudeli vai burku un aizpildot aptaujas anketu, ikviens pilsētas svētku apmeklētājs piedalīsies loterijā, kurā izlozes kārtībā balvā varēs iegūt veikala „Rimi” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Izloze notiks plkst. 15:00, kad tiks noskaidrots laimīgais balvas ieguvējs.

 

Lieli darbi arvien sākas no mazām pārmaiņām – arī attiecībā uz dabu, kur „Rimi” jau izsenis realizē un atbalsta idejas, lai mēs dzīvotu tīrākā, skaistākā un veselākā vidē. Paši ikdienā šķirojam produktu iepakojumu,  paplašinām ekoloģisko produktu klāstu, ieviešam energoefektivitātes uzlabojumus veikalos, kā arī veicam daudzas citas videi un cilvēkiem draudzīgas pārmaiņas. Tāpēc, piedaloties akcijā kopā ar „Latvijas Zaļo punktu”, aicinām ikvienu veikt lielus darbus, sākot no mazām pārmaiņām savā ikdienā, piemēram, piešķirot lietām „otru dzīvi” un nododot stiklu otrreizējai pārstrādei.

Kristīne Ciemīte-Kupre, „Rimi Latvia” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja

 

Telts apmeklētājus sagaidīs arī pārsteiguma balviņas no Latvijas Zaļā punkta.

 

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku