Jaunumi

Kampaņas "Šķiro un ziedo bērnu kustību priekam" pirmajos 2 mēnešos saziedoti 1242 eiro

16. Maijs, 2018

Labdarības akcijas "Šķiro un ziedo bērnu kustību priekam" norises pirmajos divos mēnešos pie 22 "Maxima" veikaliem izvietotajos atkritumu šķirošanas konteineros Rīgā savākti 12 429 kilogrami otrreizējai pārstrādei derīga stikla un vieglā iepakojuma. Tādejādi Rīgas iedzīvotāji, kuri iesaistījušies kampaņā un aktīvi šķirojusi atkritumus, bērnu rehabilitācijas centram "Poga" ar AS "Latvijas Zaļais punkts" starpniecību ziedojuši 1242,90 eiro.

Aktīvākie atkritumu šķirotāji, tātad arī ziedotāji, akcijas pirmajos divos mēnešos bijuši Pārdaugavas iedzīvotāji un viesi. Visvairāk otrreizējo izejvielu - 3504 kg - savākts pie "Maxima" veikaliem Rīgā K. Ulmaņa gatvē 88A, Vienības gatvē 113 un Mūkusalas ielā 73. Zīmīgi, ka, kampaņas laikā pieaugot atkritumu šķirošanas popularitātei Rīgas iedzīvotāju un viesu vidū, ievērojami vairāk atkārtoti pārstrādājamo atkritumu savākts arī pie tiem "Maxima" veikaliem, kuru klienti līdz šim atkritumu šķirošanā bijuši salīdzinoši ne tik aktīvi.

"Kā zināms, videi draudzīgs dzīvesveids Latvijā, tāpat kā citviet pasaulē, kļūst arvien populārāks, tomēr ne visi Latvijas iedzīvotāji joprojām izprot atkritumu šķirošanas nozīmību. Patiesi liels prieks, ka, sniedzot iespēju ar atkritumu šķirošanas starpniecību veikt ziedojumu smagi slimu bērnu atlabšanai, daudzi Rīgas iedzīvotāji un viesi ir aizdomājušies par šādas - šķietami nelielas - aktivitātes ilgtermiņa ietekmi, " pauž Kaspars Zakulis, AS "Latvijas Zaļais punkts" direktors. Viņš arī norāda, ka kampaņas norises vietās savākto otrreizējo izejvielu daudzums kopš labdarības akcijas sākuma palielinājies par 11%, salīdzinot ar laika periodu pirms tās.

"Veikalu tīklam "Maxima Latvija" ir ilgstoša un veiksmīga pieredze ne tikai iesaistoties dažādos labdarības projektos, bet arī tos organizējot. Mums rūp mūsu pircēju un viņu ģimenes locekļu labklājība. Kampaņa "Šķiro un ziedo bērnu kustību priekam" ir unikāla ar to, ka tajā ir vairāk nekā ierastie divi ieguvēji - gandarītais ziedotājs un pateicīgais ziedojuma saņēmējs. Šīs akcijas ietvaros ikviens tās dalībnieks veic veselu virkni labo darbu: sniedz ieguldījumu bērnu veselības uzlabošanā un apkārtējās vides sakārtošanā, kā arī veicina otrreiz izmantojamo resursu izmantošanu. Esam ļoti gandarīti, ka kampaņas pirmajos divos mēnešos pircēji ir izmantojuši iespēju paveikt divtik, un pilnāki ir ne tikai šķiroto atkritumu konteineri pie "Maxima" veikaliem, bet arī rehabilitācijas centra "Poga", kas palīdz uzlabot smagi slimu bērnu veselību, maciņš," teic "Maxima Latvija" Operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa.

Vēl tikai līdz maija beigām ikviens Rīgas iedzīvotājs un viesis ir aicināts iesaistīties kampaņā "Šķiro un ziedo bērnu kustību priekam", šķirojot atkritumus un pārvēršot tos ziedojumā ikreiz, kad tie tiek iemesti konteineros, kas izvietoti pie 22 "Maxima" veikaliem Rīgā. Par katru kilogramu sašķiroto atkritumu "Latvijas Zaļais punkts" 10 centus ziedos bērniem ar kustību traucējumiem.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku