Jaunumi

Grindeks darbinieki saņem bateriju šķirošanas akcijas balvu

Piektdien, 22.janvārī, AS “Grindeks” darbinieki saņēma Latvijas Zaļā punkta un Officeday Latvia organizētās bateriju šķirošanas akcijas galveno balvu - dāvanu karti aktīvās atpūtas parkā „Rāmkalni” 250 eiro vērtībā. Balvu ieguva Grindeks Aktīvo farmaceitisko vielu ražošanas aktīvie bateriju šķirotāji!

Atgādinām, ka Latvijas Zaļā punkta un biroja preču piegādātāja Officeday Latvia rīkotajā baterija savākšanas akcijā pagājušajā gadā biroju darbinieki savākuši un pārstrādei nodevuši rekordlielu bateriju daudzumu - 1130 kg, kas ir par 82% vairāk nekā 2014.gadā, kad tika savākti 620 kg bateriju.

Ikdienā baterijas var nodot veikalos, degvielas uzpildes stacijās, skolās, kā arī šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumos. Baterijas satur videi un cilvēka veselībai kaitīgas vielas, tādēļ tās noteikti ir jānodod tām paredzētajos savākšanas punktos nevis jāizmet sadzīves atkritumos! Nonākot ūdenī, bateriju korpuss īsā laikā sarūsē, čaulītes atveras un kaitīgās vielas nonāk apkārtējā vidē, kas savukārt negatīvi ietekmē gan cilvēka veselību, gan apkārtējo vidi.

Lai šķirotu baterijas birojā, uzņēmumi aicināti pieteikties mājas lapā www.officeday.lv, vai zvanot pa tālr. 67808100 vai 67032220. Bateriju spainīša piegādi un piepildīto spainīšu nomaiņu visā Latvijā nodrošinās SIA „Officeday Latvia”.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku