Jaunumi

Babītes novada iedzīvotāji šķirojot stiklu, saņem koplietošanas āra tenisa galdu

13. Jūlijs, 2015

Eco Baltia vide šī gada 8.jūlijā svinīgā pasākumā Babītes novada iedzīvotājiem pasniedza balvu – koplietošanas āra tenisa galdu, kas godam nopelnīts stikla šķirošanas sacensībās starp novadiem. Āra tenisa galds atradīsies Babītes sporta kompleksā un būs pieejams ikvienam, iepriekš piesakoties sporta kompleksā.

Novadu stikla šķirošanas sacensībās Babītes novada iedzīvotāji ir bijuši nedaudz aktīvāki šķirotāji nekā Ādažu novada iedzīvotāji un ir savākuši 20 tonnas stikla pudeļu un burku, kas ir par 13% vairāk nekā savākuši Ādažu novada iedzīvotāji.

 

Novadu stikla šķirošanas sacensības tika organizētas, lai iedzīvotāju vidū popularizētu stikla pudeļu un burku nošķirošanu un nodošanu otrreizējai pārstrādei, kā arī veicinātu atkritumu šķirošanu un rūpētos par apkārtējo vidi Latvijas novados, tā samazinot poligonos noglabājamo atkritumu daudzumu. 

 

Stikla šķirošanas sacensības starp novadiem organizēja Eco Baltia vide sadarbībā ar Latvijas Zaļais punkts, Ādažu, Babītes, Tukuma un Talsu novadu pašvaldībām

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku