Jaunumi

Aicinām piedalīties foto orientēšanās sacensībās „Šķirošanas skrējiens Daugavpilī”

Jau 7.maijā Daugavpilī notiks foto orientēšanās sacensības „Šķirošanas skrējiens Daugavpilī”. Sacensības organizē AS „Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem - veikaliem “Rimi”, sulu ražotāju “Cido”, Latvijas Orientēšanās federāciju un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu “Clean R”.

Foto orientēšanās sacensības Daugavpilī notiks pirmo reizi, lai pilsētnieku un pilsētas viesu vidū popularizētu atkritumu šķirošanu un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas Zaļais punkts” direktors: “Šogad mēs – Latvijas Zaļais punkts, kopā ar “Rimi Latvia” esam apvienojušies zem viena saukļa - “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!”. “Šķirošanas skrējiens Daugavpilī” ir vienas no šķirošanas veicināšanas foto orientēšanās sacensībām, kas norisināsies šajā pavasarī un vasarā kopumā piecpadsmit Latvijas pilsētās. Aicinu visus iesaistīties un piedalīties šajās sacensībās, jo tas ir lielisks veids gan pavadīt labi laiku svaigā gaisā, aktīvi izkustoties, gan iepazīt savu pilsētu un iespējas šķirot, gan arī pacīnīties par lieliskām balvām.”

Foto orientēšanās sacensībās ir aicināts piedalīties ikviens - ģimenes, bērni, jaunieši, darba kolēģi un arī pilsētas viesi.  Šīs sacensības ir lieliska iespēja ikvienam dalībniekam apvienot lietderīgo, veselīgo un patīkamo – sportiskā noskaņojumā, svaigā gaisā praksē uzzināt šķirošanas konteineru atrašanās vietas Daugavpils pilsētā.

Inga Bite, „Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja: ““Rimi” vienmēr interesējušas idejas, kas rosina saudzēt dabu. Esam priecīgi atbalstīt “Šķirošanas skrējienu”, sagādājot svētkus daugavpiliešiem un pilsētas viesiem, reizē rūpējoties par tīrāku apkārtējo vidi un iestājoties par veselīgu dzīvesveidu. Aicinām iedzīvotājus šķirot atkritumus un “domāt zaļi” ne tikai “Šķirošanas skrējienā”, bet arī ikdienā – nākt uz “Rimi” ar savu auduma maisiņu vai izvēlēties kādu no veikalos piedāvātajiem pārstrādāto materiālu iepakojumiem, lietot uzturā vairāk ekoloģisko produktu un izmantot dabai draudzīgus tīrīšanas līdzekļus – kopīgi padarot Latviju par zaļāku valsti”.

Valerijs Stankevičs, SIA “Clean R” izpilddirektors: “Ikviena aktivitāte, kas vērsta uz videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu, ir atbalstāma. Daugavpilī šobrīd strauji attīstās atkritumu šķirošana – ar šo skrējienu vēlamies simboliski svinēt ievērojamu skaitu konteineru uzstādīšanu publiski pieejamās vietās.”

Skrējiena „Dalības maksa” ir plastmasas (PET) pudele no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet šķirošanas konteinerā pie reģistrēšanās punkta.

„Šķirošanas skrējiena Daugavpilī” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem – numurētiem atkritumu šķirošanas konteineriem Daugavpils pilsētā. Distanci drīkst veikt skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Reģistrēšanās un skrējiena starts tiks dots Daugavpils cietoksnī pie Marka Rotko mākslas centra, kur atradīsies AS “Latvijas Zaļais punkts” telts. Pasākuma laikā šeit varēs uzzināt gan par atkritumu šķirošanu, gan par videi draudzīgu dzīvesveidu.  Par mūziku un jautru noskaņu rūpēsies DJ Cimo.

Reģistrācija foto orientēšanās sacensībām sāksies plkst. 14.00 un „Šķirošanas skrējiena Daugavpilī” starts tiks dots plkst. 15.15 un sacensības ilgs divas stundas.
 
Pieteikties foto orientēšanās sacensībām var - šeit!

 

 Sacensību "Šķirošanas skrējiens Daugavpilī" nolikums

 

APLIECINĀJUMS – PIEKRIŠANA par bērna dalību pasākumā

 

Par balvām rūpējas AS “Latvijas Zaļais punkts” uzticamais sadarbības partneris “Rimi Latvia”. Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no veikala “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Šķirošanas skrējiena Daugavpilī” noteikumus – divu stundu laikā nofotografējušās vismaz pie desmit šķirošanas konteineriem. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk plastmasas pudeļu, saņems dāvanu grozu no veikala “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no SIA “Clean R”.

„Šķirošanas skrējiens Daugavpilī” tiek rīkots sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu “Clean R”, veikaliem “Rimi Latvia”, AS “CIDO grupa” un Latvijas Orientēšanās federāciju.
Foto orientēšanās sacensības notiks Latvijas orientēšanās čempionāta sprintā un garajā distancē Daugavpilī ietvaros.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku