Jaunumi

„Stikla skrējiens Siguldā” pulcē turpat 300 dalībniekus

Pirmās foto orientēšanās sacensības „Stikla skrējiens Siguldā”, kas notika vakar – 20.aprīlī, pulcēja 280 dalībniekus – gan orientēšanās sporta entuziastus, gan skolēnus, gan Siguldas pilsētas iedzīvotājus. “Stikla skrējiens Siguldā” notika pirmo reizi, lai popularizētu stikla šķirošanu, kā arī veicinātu atbildīgu attieksmi pret vidi pilsētnieku un pilsētas viesu vidū.

No kopumā 75 komandām, kas piedalījās foto orientēšanās sacensībās, galveno balvu no veikala “Rimi” – dāvanu karti 100 eiro vērtībā, izlozes kārtībā ieguva komanda “Bulciņas” no Rīgas Centra humanitārās vidusskolas.

Speciālbalvu – dāvanu grozu no veikala “Rimi”, saņēma komanda “Stikla stabiņi” un komandas kapteinis Māris Stabiņš par visvairāk atnestajām stikla pudelēm un burkām. Komanda sacensībās piedalījās, iemaksājot “dalības maksā” 391 stikla pudeli un burku.

Savukārt Siguldas pilsētas SIA “Jumis” speciālbalvu – piedzīvojuma parka “Tarzāns” dāvanu karti 50 eiro vērtībā saņēma komanda “Džentelmeņi” – Klāvs Insbergs un Jānis Muižnieks no Siguldas valsts ģimnāzijas 10.b klases.

Foto orientēšanās sacensības “Stikla skrējiens Siguldā” organizēja Siguldas pilsētas SIA „Jumis” un AS „Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem - veikaliem “Rimi”, sulu ražotāju “Cido” un Latvijas Orientēšanās federāciju. 

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku