Jaunumi

Aicina nodot pārstrādei uzkrāto koka iepakojumu

30. Aprīlis, 2020

Latvijas Zaļais punkts, veicinot iepakojuma savākšanu un pārstrādi Latvijā, sadarbībā ar palešu un palešu apmaļu ražotāju SIA “KRONUS” aicina uzņēmumus bez maksas nodot uzkrāto koka iepakojuma otrreizējai pārstrādei.

SIA “KRONUS” koka paletes no uzņēmumiem bez maksas pieņem Jaundauguļu ielā 6, Ulbrokā, Stopiņu novadā, vai arī aicina pieteikt palešu izvešanu no uzņēmuma noteiktās adreses, sedzot tikai transporta izdevumus. Minimālais palešu nodošanas apjoms ir 7 tonnas jeb aptuveni puse no kravas automašīnas tenta tilpuma.

 

Plašāka informācija par pakalpojumu un citiem SIA “KRONUS” piedāvājumiem pieejama, zvanot pa tel. 67515952, rakstot uz e-pastu info@kronus.eu, kā arī uzņēmuma mājas lapā www.kronus.eu.

 

Latvijas Zaļais punkts organizē izlietotā iepakojuma, elektropreču un videi kaitīgo preču pārstrādi, veicinot to savākšanu no uzņēmumiem sadarbībā ar partneriem visā Latvijā.  Latvijas Zaļais punkts jau 20 gadus rūpējas par to, lai Latvija kļūtu vēl tīrāka un zaļāka, sekmējot arī vides izglītību starp bērniem, jauniešiem un visā sabiedrībā kopumā.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku