Jaunumi

Esi radošs un dzīve zaļos

Latvijas Zaļais punkts un Siguldas pilsētas SIA "JUMIS" aicina piedalīties radošo ideju konkursā

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” un Latvijas Zaļais punkts aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties radošo darbu konkursā “Esi radošs un dzīve zaļos”. Konkursa darbs, par kuru būs nobalsojuši visvairāk cilvēku, tiks izmantots, lai izveidotu zvanveida konteineru dizainu. Īpašā dizaina konteineri atradīsies Raiņa parkā, Siguldā (Parka iela 12). Uzvarējušā darba autors/e saņems dāvanu karti 50 eiro vērtībā atpūtai Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju un atpūtas parkā.

 

 

 “Mēs šajā pavasarī rosinām siguldiešus domāt radoši un videi draudzīgi, un apdomāt, kāda izskata konteineri atkritumu šķirošanai iederētos mūsu pilsētā. Ikvienam ir iespēja savu ideju uzlikt uz papīra vai kā citādi to vizualizēt un atsūtīt mums. Kopā balsojumā izvēlēsimies darbu, kas rotās divus pilsētas konteinerus – stiklam un vieglajam iepakojumam."

Kristīne Lūse, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore:

 

Radošos darbus var iesniegt līdz 2018. gada 16. maijam ikviens Siguldas iedzīvotājs, kas sasniedzis sešu gadu vecumu uz īpaši izstrādātas darba lapas, kuras var saņemt “JUMIS” birojā vai lejupielādēt sadaļā “Aktualitātes”. Viens dalībnieks var iesniegt vairākus darbus.

 

Konkursa darbu var iesniegt drukātā veidā JUMIS” birojā R.Blaumaņa ielā 10, Siguldā vai elektroniskā veidā sūtot uz info@jumis.lv. Iesniedzot darbu, ir jānorāda vārds, uzvārds un kontaktinformācija saziņai uzvaras gadījumā. Darbu var izstrādāt digitāli, izmantojot vienu vai vairākas datorprogrammas vai izmantot sagatavotās darba lapas, kas pieejamas gan www.jumis.lv, gan “JUMIS” birojā.

 

Konkursa nolikums un cita informācija pieejama www.jumis.lv.

 

Konkursa mērķis ir Siguldas novada iedzīvotāju izpratnes veicināšana par aprites ekonomiku, cilvēka lomu iepakojuma dzīves ciklā, atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un atbildīgu rīcību pret vidi, rosināt iedzīvotājus domāt radoši.

 

Galvenā balva - dāvanu karte 50 eiro vērtībā atpūtai Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju un atpūtas parkā un radošā darba izvietošana uz diviem zvanveida konteineriem. Labākajiem darbiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas no konkursa atbalstītājiem – Latvijas Zaļā punkta un tirdzniecības centra “Šokolāde”.

 

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku