Jaunumi

Uzņēmumi aicināti pieteikties šķirošanas punkta izveidei birojā

07. Augusts, 2019

Latvijas Zaļais punkts aicina uzņēmumus vēl līdz 31.augustam pieteikties atkritumu šķirošanas akcijai, izvietojot savās darba vietās īpaši šim nolūkam paredzētas kastes papīra, plastmasas, stikla un bateriju šķirošanai, tādējādi veicinot un popularizējot atbildīgu attieksmi pret vidi un zaļo domāšanu.

Lielās intereses dēļ pirmie 30 akcijai paredzētie bezmaksas atkritumu šķirošanas konteineru komplekti jau izsniegti. Taču uzņēmumi joprojām var pieteikties speciālo šķirošanas kastu iegādei. To cena akcijas laikā ir 10 EUR (+PVN) par vienu kasti. Lai līdz 31.augustam saņemtu īpašo akcijas cenu, piesakoties jānosauc kods :LZPBIROJĀ.

Akcijas noslēgumā viens laimīgais uzņēmums, kurš būs pieteicies šķirošanas punkta izveidei birojā,  izlozes kārtībā iegūs iespēju bez maksas savā birojā organizēt atraktīvu šķirošanas treniņu ar Vislatvijas šķiratlona treneri Viktoriju. Izloze notiks 05.09.2019.

 

Papildinājums 05.09.2019 Paldies visiem uzņēmumiem, kas piedalījās! Priecājamies par tik kuplu dalībnieku skaitu! Izlozes kārtībā atraktīvu šķirošanas treniņu ar Vislatvijas šķiratlona treneri Viktoriju iegūst BITE Latvija birojs. Tā arī papildus simpātiju balva no mums iegūst arī Bērnu slimnīca, kurā arī būs iespēja apmeklēt atraktīvo šķirošanas treniņu.

 

Atgādinām, ka akcijas ietvaros Latvijas Zaļais punkts nodrošina kastes iepakojuma un makulatūras šķirošanai, bet to tukšošanu uzņēmumi organizē paši vai sadarbojoties ar savas biroja ēkas vai atkritumu apsaimniekotāju.

Liela apjoma izlietotā kartona, plēves un cita veida iepakojuma savākšu iespējams organizēt ar kādu no Latvijas Zaļā punkta sadarbības partneriem vai nogādāt kādā no atkritumu šķirošanas laukumiem.

 

Lai iegūtu savā īpašumā šķirošanas kastes, aicinām sazināties ar Ilzi Vītolu

 

Ilze Vītola

Ilze Vītola

Projektu vadītāja+371 67 039 821

ilze@zalais.lv

 

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku