Jaunumi

Šķiro vējstikla kanniņas un izbaudi braucienu ar rallijkrosa čempionu Baumani!

16. Janvāris, 2018

Aicinot autovadītājus saudzēt dabu, AS „Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar SIA „Narvesen Baltija” un auto preču vairumtirdzniecības uzņēmumu SIA „Getz Nordic” jau devīto gadu organizē akciju „Dod kannai otru iespēju!”. Akcija norisinās no 2018.gada 15.janvāra līdz 15.martam. Autovadītāji, kuri nodos tukšo vējstikla šķidruma kannu konteinerā pie “Narvesen” tirdzniecības vietām “Neste” degvielas uzpildes stacijās, varēs piedalīties loterijā.

„Mēs augstu vērtējam mūsu partneru un klientu “Narvesen” un “Getz Nordic” iesaisti vides saudzēšanas kampaņās. Kopīgi iniciējot un piedaloties ilgtspējīgu vides aktivitātāšu īstenošanā, un, piesaistot sabiedrības uzmanību šodien tik ļoti aktuālajiem izaicinājumiem, mēs varam panākt, ka arvien vairāk iedzīvotāji šķiro atkritumus. Ir daudz iespēju ikdienā dzīvot zaļāk, šī ir viena no tām, tāpēc aicinu autovadītājus izlietotās vējstiklu šķidruma kanniņas nodot pārstrādei, dodot iespēju turpināt savu dzīvi un taupīt arī tik vērtīgos dabas resursus,”

uzsver AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors Kaspars Zakulis.


Lai piedalītos balvu izlozē, iegādājoties logu mazgāšanas šķidrumu veikalā „Narvesen” pircējs saņems uzlīmi uz kuras jāaizpilda prasītā informācija. Uzlīme jāuzlīmē uz iztukšotās kannas un tā jāizmet speciālajā konteinerā pie “Narvesen” veikaliem “Neste” degvielas uzpildes stacijās.


Akcijas “Dod kannai otru iespēju!” galvenā balva – izbrauciens trasē ar autosportistu un Eiropas čempionu rallijkrosā Super 1600 kategorijā - Jāni Baumani, kā arī tiks izlozēti 50 pircēji, kuri katrs saņems „Narvesen” Premium vējstiklu šķidrumu komplektu.


SIA „Getz Nordic” Valdes loceklis Simons Kozlinskis: „Mūsdienās jebkuram autovadītājam tiek nodrošinātas aizvien lieliskākas iespējas parūpēties par vidi, neatsakoties no komforta, ko piedāvā pārvietošanās ar auto. Var doties savās ikdienas gaitās, dalot automašīnu ar citiem pasažieriem un ietaupot līdzekļus degvielas izdevumiem, piemērotos laikapstākļos izvēlēties alternatīvus pārvietošanās transportlīdzekļus (piemēram, velosipēdu) vai izvēlēties dabai draudzīgākos hibrīda vai pat elektroautomobīļus. Arī šī akcija, kuras laikā tieši autovadītāju viens no nepieciešamākajiem produktiem ziemā – vējstiklu šķidruma – iepakojums var tikt izmantots otrreizēji, ir viens no mozaīkas gabaliņiem lielajā kopainā, ko veido katrs sabiedrības loceklis, tostarp autovadītāji, lai dotu ieguldījumu mūsu visu kopējās telpas saglabāšanā. Aicinu ikvienu autovadītāju piedalīties šajā akcijā!”


“Mēs apzināmies, ka cilvēku paradumi mainās pakāpeniski, un tieši tādēļ jau devīto gadu piedalāmies šajā akcijā, būdami gatavi izmantot visus spēkus, lai motivētu un iedvesmotu arī savus pircējus zaļākam dzīvesveidam. Un ar katru gadu cilvēku iesaiste arvien palielinās – tas mūs patiesi iepriecina un liek cerēt, ka pienāks brīdis, kad būs iespējams savākt atpakaļ visas izlietotās vējstiklu kanniņas,” uzsver SIA “Narvesen Baltija” Mārketinga un iepirkumu direktore Agnija Šmite.


Latvijā autovadītāji ik gadu izlieto ap 1,5 miljonu vējstiklu šķidruma plastmasas kanniņu. Katra kanniņa ir izmantojama vēlreiz – vai tā tiek atkārtoti uzpildīta  vai arī pārstrādāta jaunās izejvielās.


“Esmu par tīru un sakoptu Latviju un tieši tāpēc atbalstu šo akciju! Ceru, ka šoferīši šo akciju pamanīs un piedalīsīsies tajā. Latvijā atkritumu šķirošana vēl nav tādā līmenī kā tas ir rietumeiropā, bet ar kaut ko ir jāsāk un esmu priecīgs, ka arī Latvijā ar katru gadu aizvien vairāk cilvēku šķiro atkritumus! Tas ir ļoti nozīmīgs solis, lai saudzētu dabu!” uzsver autosportists un Eiropas čempions rallijkrosā Jānis Baumanis.


Plašāka informācija par akcijas norisi pieejama Latvijas Zaļā punkta mājaslapā www.zalais.lv un „Narvesen” mājas lapā www.narvesen.lv.


SIA „Narvesen Baltija” veikalu atrašanās vietas:
1) Elejas iela 1, Bauska;
2) Kuldīgas iela 1, Rīga;
3) Dambja iela 10, Rīga;
4) "Krustiņi", Iecavas pag.;
5) Loka maģistrāle 2 a, Jelgava;
6) Viestura iela 21, Jūrmala;
7) Kaugurciems 83, Jūrmala;
8) Krasta iela 68, Rīga;
9) Sūru iela 1, Kuldīga;
10) Lucavsalas iela 1, Rīga;
11) Upesgrīvas iela 1, Mārupe;
12) Maskavas iela 427 b, Rīga;
13) Apvedceļš 5, Saldus;
14) Dundagas iela 1, Talsi;
15) Ulmaņa gatve 84, Rīga;
16) Vienības gatve 144, Rīga.
17) Lubānas iela 84, Rīga
18) Kurzemes prospekts 15a, Rīga
19) Katoļu iela 4, Rīga

Svarīgi! Piedaloties akcijā, dalībnieks piekrīt savu datu nodošanai un izmantošanai mārketinga nolūkos AS “Latvijas Zaļais punkts” akcijas “Dod kannai otru iespēju un laimē!” ietvaros.

Dalībniekam ir tiesības labot savus datus, kā arī atteikties no turpmākas datu apstrādes.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku