Jaunumi

Pierīgas novados - Ādaži, Salaspils, Mārupe un Babīte - norisinās akcija "Uzņemies šefību pār konteineru 3!"

Vides apsaimniekošanas uzņēmums „Eco Baltia vide” aicina Pierīgas reģiona iedzīvotājus piedalīties stikla šķirošanas veicināšanas akcijā „Uzņemies šefību pār konteineru 3!”, kas norisināsies visu vasaru - no šī gada 1.maija līdz pat 31.augustam.

SIA „Eco Baltia vide” direktors Jānis Aizbalts: „Izaicinām pievienoties šķirotāju pulkam! Šķirot stikla pudeles un burkas var kļūt par šīs vasaras labo darbu! Uzdevums ir pavisam vienkāršs - gādāt, lai akcijas laikā konteiners labi pildītos ar stikla pudelēm un burkām. Ar šo akciju vēlamies veicināt labus paradumus – šķirot atkritumus, īpaši stikla pudeles un burkas, kas ir vērtīgi izejmateriāli, lai izmantojot atkārtoti, gudri varam ietaupīt dabas dotos resursus un darbos apliecināt savas rūpes par vidi.”


Akcija norisināsies Pierīgas reģiona novados - Ādažos, Salaspilī, Babītē un Mārupē. Katrā novadā tiks noteikta viena uzvarētājkomanda, kuras gādībā nodotajos stikla šķirošanas konteineros akcijas laikā būs sašķirots visvairāk stikla pudeļu un burku. Akcijas galveno balvu – elektropreču veikala “Euronics” dāvanu karti 150 eiro vērtībā, iegūs čaklākie akcijas dalībnieki, kuri būs sašķirojuši visvairāk stikla pudeļu un burku.


Aicinām iesūtīt pieteikumus jau šobrīd.  Dalību var pieteikt jebkurš Ādažu, Salaspils, Babītes un Mārupes iedzīvotājs bez vecuma ierobežojuma gan individuāli, gan komandā.
Pieteikumu akcijai ir jāsūta uz e-pastu: esskiroju@vide.ecobaltia.lv, norādot konteinera adresi, komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus, uzvārdus un šefa e-pasta adresi un tālruņa numuru.


Uzvarētāji, kas saņems veikala “Euronics” dāvanu karti 150 eiro vērtībā tiks paziņoti līdz šī gada septembra beigām, pēc rezultātu apkopošanas.


Akcijas nolikums pieejams šeit!

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku