Jaunumi

Pagarināta stikla šķirošanas akcija “Uzņemies šefību pār konteineru 2!”

SIA „Eco Baltia vide” pagarina stikla šķirošanas veicināšanas akcijas „Uzņemies šefību pār konteineru 2!” norises laiku līdz šī gada 11.martam. Akcijā var iesaistīties Pierīgas novadu skolu skolēni un skolotāji, kā arī aicinām izmantot iespēju un akcijas ietvaros pieteikt savu klasi aizraujošai un atraktīvai lekcijai par atkritumu šķirošanu un videi draudzīgu dzīvesveidu.

Lekcijās, ko vada SIA “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļā punkta pārstāvji, skolēni uzzinās, kādēļ nepieciešams šķirot atkritumus, kā pareizi to darīt un kādi ir lielākie ieguvumi no atkritumu šķirošanas gan dabai, gan cilvēkam.

Pēc lekcijas skolotājam būs iespēja pieteikt savu klasi stikla šķirošanas veicināšanas akcijai „Uzņemies šefību pār konteineru 2!”, kas norisināsies līdz pat skolēnu brīvlaika sākumam - 11.martam. Čaklākajiem stikla burku un pudeļu vācējiem būs iespēja doties apmaksātā ekskursijā uz lielāko plastmasas pudeļu pārstrādes rūpnīcu Baltijas reģionā “PET Baltija” Jelgavā un ceļamaizei iegūt RIMI dāvanu karti 50 eiro vērtībā.

SIA „Eco Baltia vide” direktors Jānis Aizbalts: „Ar šo akciju vēlamies skolēnos stiprināt zināšanas par atkritumiem, īpaši par stikla pudelēm un burkām, kā par vērtīgiem izejmateriāliem, ko, izmantojot atkārtoti, gudri varam ietaupīt dabas dotos resursus un darbos apliecināt savas rūpes par vidi. Aicinām ikvienu skolēnu un skolotāju iesaistīties akcijā, būt uzņēmīgiem un uzņemties šefību pār konteineru!”

Pieteikumu akcijai ir jāsūta uz e-pastu: esskiroju@vide.ecobaltia.lv, norādot viena vai vairāku stikla šķirošanas konteineru adresi un skolu, klasi, skolotājas vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Gadījumā, ja pieteikto stikla konteineru būs pieteikusi jau cita klase, SIA “Eco Baltia vide” piedāvās citu apkārtnē esošu uzņēmuma stikla šķirošanas konteineru.

Iztukšojot stikla šķirošanas konteinera saturu, SIA “Eco Baltia vide ” darbinieks uzskaitei pierakstīs tā piepildījumu, kā arī uz konteinera tiks uzlīmēta uzlīme ar īpašu skolēnu izstrādātu dizainu.

Akcija norisināsies Pierīgas reģiona novados - Ādažos, Salaspilī, Babītē un Mārupē.

Katrā novadā tiks noteikta viena komanda/klase, kuras gādībā nodotajos stikla konteineros akcijas periodā būs sašķirots visvairāk stikla pudeļu un burku, balvā iegūs apmaksātu ekskursiju uz plastmasas pudeļu pārstrādes rūpnīcu AS „PET Baltija” un dāvanu karti ceļamaizei no RIMI 50 eiro vērtībā.

Pārsteiguma balva tiks sarūpēta arī uzvarējušās komandas vai klases skolotājai/-m.

Akcijas „Uzņemies šefību pār konteineru 2!” nolikums

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku