Jaunumi

Latvijas Zaļais punkts aicina piedalīties foto orientēšanās sacensībās Bauskā

01. Augusts, 2016

Šī gada 6.augustā Bauskas pilsētas svētku ietvaros notiks Latvijas Zaļā punkta foto orientēšanās sacensības „Šķirošanas skrējiens Bauskā”, lai pilsētnieku un pilsētas viesu vidū popularizētu atkritumu šķirošanu un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Foto orientēšanās sacensībās ir aicināts piedalīties ikviens - ģimenes, bērni, jaunieši, darba kolēģi un arī pilsētas viesi.  Pasākums ir lieliska iespēja ikvienam dalībniekam apvienot lietderīgo, veselīgo un patīkamo – sportiskā noskaņojumā, svaigā gaisā praksē uzzināt šķirošanas konteineru atrašanās vietas Bauskas pilsētā.

Skrējiena „Dalības maksa” ir plastmasas (PET) pudele no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet šķirošanas konteinerā pie reģistrēšanās punkta.

Skrējiena starts tiks dots laukumā pie Kalna ielas, Latvijas Zaļā punkta teltī, kur jau no plkst. 12.00 sāksies dalībnieku reģistrācija un starts tiks dots plkst.13.00. Par mūziku un jautru noskaņu rūpēsies DJ Cimo.

„Šķirošanas skrējiena Bauskā” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem – numurētiem atkritumu šķirošanas konteineriem Bauskas pilsētā, kas atzīmēti kartē un visai komandai kopīgi ir jānofotografējas pie katra kontrolpunkta. Distanci drīkst veikt skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no veikala “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Šķirošanas skrējiena” noteikumus – divu stundu laikā nofotografējušās vismaz pie desmit šķirošanas konteineriem. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk plastmasas pudeļu, saņems dāvanu grozu no veikala “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no vides apsaimniekošanas uzņēmuma “ Vides serviss”.
 
Foto orientēšanās sacensību nolikums un pieteikšanās.

Apliecinājums - piekrišana par dalību "Šķirošanas skrējienā Bauskā" (nepieciešama katram komandas dalībniekam, ja komandā visi dalībnieki ir vecumā līdz 14 gadiem)

„Šķirošanas skrējienu Bauskā” rīko AS “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu “Vides serviss”, Bauskas kultūras centru, “Rimi Latvia” un AS “CIDO grupa”.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku