Jaunumi

Jelgavas Piena, Maizes un Medus svētkos Latvijas Zaļais punkts aicinās šķirot stiklu

26. Augusts, 2015

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar veikalu Rimi 29. augustā no plkst. 12.00 līdz 15.00 piedalīsies „Piena, Maizes un Medus svētkos 2015” Jelgavā, lai stāstītu par atkritumu šķirošanas nepieciešamību un veicinātu stikla nošķirošanu.

Latvijas Zaļā punkta informatīvā telts atradīsies skvērā aiz Kultūras nama, kur ikvienam būs iespēja uzzināt par dažādu materiālu šķirošanu un pārstrādi, apskatīt infografikas, uzdot jautājumus atkritumu šķirošanas ekspertam Punktuālim un citiem Latvijas Zaļā punkta pārstāvjiem.

 

Šķirot atkritumus ir viegli, to zina ikviens bērns un jaunietis. Mūsu uzdevums ir radīt cilvēkiem izpratni, ka atkritumi, ko ikdienā izmetam, ir vērtīgs resurss, kas pārstrādāts var kalpot vēl un vēl. Pasākumā ikviens varēs aprunāties ar Punktuāli, kurš pastāstīs gan par stikla, plastmasas, papīra un bateriju šķirošanu, gan par šo materiālu otrreizējo pārstrādi.

Kaspars Zakulis, AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors

Atnesot uz Latvijas Zaļā punkta telti vismaz vienu tukšu stikla pudeli vai burku un aizpildot aptaujas anketu, ikviens svētku apmeklētājs piedalīsies loterijā. Izlozes kārtībā balvā varēs iegūt veikala Rimi dāvanu karti 50, 30 un 20 eiro vērtībā. Izloze notiks plkst. 15.00, kad tiks noskaidroti laimīgie balvu ieguvēji.

 

Lieli darbi arvien sākas no mazām pārmaiņām – arī attiecībā uz dabu, kur „Rimi” jau izsenis realizē un atbalsta idejas, lai mēs dzīvotu tīrākā, skaistākā un veselākā vidē. Paši ikdienā šķirojam produktu iepakojumu,  paplašinām ekoloģisko produktu klāstu, ieviešam energoefektivitātes uzlabojumus veikalos, kā arī veicam daudzas citas videi un cilvēkiem draudzīgas pārmaiņas. Tāpēc, piedaloties akcijā kopā ar „Latvijas Zaļo punktu”, aicinām ikvienu veikt lielus darbus, sākot no mazām pārmaiņām savā ikdienā, piemēram, piešķirot lietām „otru dzīvi” un nododot stiklu otrreizējai pārstrādei.

Kristīne Ciemīte – Kupre, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku