Jaunumi

Eco Baltia vide un Latvijas Zaļais punkts pilsētas svētkos mācīs šķirot stiklu

30. Jūnijs, 2015

Šovasar vairākās Latvijas pilsētās Eco Baltia vide un Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar veikaliem Rimi piedalīsies pilsētas svētkos, lai izglītotu iedzīvotājus par atkritumu šķirošanas nepieciešamību un veicinātu stikla nošķirošanu.

Eco Baltia vide un Latvijas Zaļais punkts viesosies pilsētas svētkos:

  • Talsos – 4.jūlijā, „Bērnu pļavā” Kareivju ielā 7
  • Engurē – 11.jūlijā, Engures stadionā
  • Tukumā - 25.jūlijā, Brīvības laukumā

 

Ikvienu pilsētas svētku viesi mūsu teltī sagaidīs interesantas un izzinošas aktivitātes, parādot, ka, dzīvojot dabai draudzīgi un šķirojot atkritumus, ietaupām gan naudu, ko ikdienā maksājam par sadzīves atkritumu izvešanu, gan dabas dotos resursus. Stikls ir vērtīgs un pateicīgs materiāls, jo nezaudē savu kvalitāti, to pārstrādājot pat neskaitāmas reizes, tādēļ aicinām – „Šķiro stiklu!”.

Anita Saulīte, SIA „Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētāja


Eco Baltia vide teltī apmeklētāji varēs iegūt noderīgu informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī pieteikties šīs vasaras stikla šķirošanas akcijai “Uzņemies šefību pār konteineru!”.

Šķirot atkritumus ir viegli, to tagad zina ikviens bērns un jaunietis. Mūsu uzdevums ir radīt cilvēkiem izpratni, ka atkritumi, ko ikdienā izmetam, ir vērtīgs resurss, kas pārstrādāts var kalpot vēl un vēl. Pilsētas svētkos ikvienam būs iespēja aprunāties ar Punktuāli, kurš pastāstīs gan par stikla, plastmasas, papīra un bateriju šķirošanu, gan par šo materiālu otrreizējo pārstrādi.

Kaspars Zakulis, AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors


Atnesot uz Eco Baltia vide telti vismaz vienu tukšu stikla pudeli vai burku un aizpildot aptaujas anketu, ikviens pilsētas svētku apmeklētājs piedalīsies loterijā, kurā izlozes kārtībā balvā varēs iegūt veikala „Rimi” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Katrā pilsētā dienas beigās tiks izlozēts viens uzvarētājs.

Lieli darbi arvien sākas no mazām pārmaiņām – arī attiecībā uz dabu, kur „Rimi” jau izsenis realizē un atbalsta idejas, lai mēs dzīvotu tīrākā, skaistākā un veselākā vidē. Paši ikdienā šķirojam produktu iepakojumu,  paplašinām ekoloģisko produktu klāstu, ieviešam energoefektivitātes uzlabojumus veikalos, kā arī veicam daudzas citas videi un cilvēkiem draudzīgas pārmaiņas. Tāpēc, piedaloties akcijā kopā ar „Latvijas Zaļo punktu”, aicinām ikvienu veikt lielus darbus, sākot no mazām pārmaiņām savā ikdienā, piemēram, piešķirot lietām „otru dzīvi” un nododot stiklu otrreizējai pārstrādei.

Kristīne Ciemīte – Kupre, „Rimi Latvia” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja


Pasākumos piedalīsies arī runājošie stikla un plastmasas šķirošanas konteineri, kuri atraktīvā veidā pateiksies iedzīvotājiem, kuri ikdienā šķiro atkritumus un atbildīgi izturas pret apkārtējo vidi.

Savukārt telts apmeklētājus sagaidīs arī īpašas balvas no Latvijas Zaļā punkta un Eco Baltia vide.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku