Jaunumi

Akcijas “Uzlādē dabas baterijas” starprezultāti

01. Februāris, 2018

AS ”Latvijas Zaļais punkts” un biroja preču piegādātāja SIA „Daiļrade EKSPO” izlietoto bateriju savākšanas akcijas “Uzlādē dabas baterijas” biroja darbiniekiem starprezultāti.
Akcija norisināsies līdz 2018. gada 30. aprīlim.

Liels paldies visiem čaklajiem zaļo plusu vācējiem!

Sadarbībā ar SIA "Daiļrade EKSPO", trīs mēnešu laikā Latvijas birojos tika izdalīti 120 nolietoto bateriju spainīši un sakrāti 180 kg nolietoto bateriju!

Savāktos 180 kg nododot pārstrādei iespējams atgūt 48.6 kg mangāna, 37.8 kg dzelzs, 28.8 kg cinka un 10.8 kg grafīta, kas ir piemēroti atkārtotai lietošanai un jaunu lietu radīšanai!

Lai piedalītos akcijā sazinies ar savu biroja preču piegādātāju SIA „Daiļrade EKSPO” un pasūti īpašo bezmaksas spainīti, kurā līdz 30. aprīlim krāt izlietotās baterijas. Novieto spainīti darbiniekiem ērti pieejamā vietā un izstāsti, ka turpmāk vecās baterijas izmetamas tikai tajā. Kad spainītis pilns, piesaki SIA “Daiļrade EKSPO” tā nomaiņu.

Aktīvākie akcijas dalībnieki, kas būs nodevuši visvairāk piepildītos bateriju spainīšus, piedalīsies lielās balvas – 200 eiro vērtas dāvanu kartes no atpūtas parka “Rāmkalni”, izlozē. Savukārt 12 laimīgie, kas būs nodevuši vismaz vienu spainīti, izlozes kārtībā saņems dāvanu grozu no “EKSPO birojs”. Balvu ieguvēji tiks paziņoti 2018.gada 10.maijā.

Plašāka informācija: www.ekspobirojs.lv, tālr. +371 67501507, info@ekspobirojs.lv un www.zalais.lv
Akciju organizē AS “Latvijas Zaļais punkts” un SIA “Daiļrade EKSPO”, savukārt akciju atbalsta atpūtas parks “RĀMKALNI”. Izlozes noteikumi.

 

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku