Jaunumi

Akcijā “Uzlādē dabas baterijas” biroju darbinieki aicināti nodot nevajadzīgās baterijas

21. Septembris, 2017

AS ”Latvijas Zaļais punkts” un biroja preču piegādātājs SIA „Daiļrade EKSPO” aicina biroju darbiniekus iesaistīties izlietoto bateriju savākšanas akcijā “Uzlādē dabas baterijas”, lai pievērstu uzmanību bateriju radītajam kaitējumam un iespējām tās nodot otrreizējai pārstrādei. Akcija norisināsies no 19. septembra līdz 2018. gada 30. aprīlim.

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas zaļais punkts” direktors: “Ja izlietotās baterijas izmet kopējā atkritumu tvertnē, tās nonāk poligonā, kur tām sadaloties, izdalīs dažādas videi un cilvēkiem kaitīgas vielas. Taču var rīkoties arī gudrāk - izmest nevajadzīgās baterijas speciālajā spainītī savā birojā, justies labi par paveikto un iegūt balvu!”

Lai piedalītos akcijā sazinies ar savu biroja preču piegādātāju SIA „Daiļrade EKSPO” un pasūti īpašo bezmaksas spainīti, kurā līdz 30. aprīlim krāt izlietotās baterijas. Novieto spainīti darbiniekiem ērti pieejamā vietā un izstāsti, ka turpmāk vecās baterijas izmetamas tikai tajā. Kad spainītis pilns, piesaki SIA “Daiļrade EKSPO” tā nomaiņu.

Inese Kalvele, SIA “Daiļrade EKSPO” mārketinga vadītāja: “Šī akcija raksturo mūsu attieksmi - ceļu uz zaļo domāšanu. Aicinām katru padomāt par mūsu nākotni. Vienas baterijas piesārņojums augsnē saglabājas gandrīz 100 gadus. Šķiet sīkums, bet ļoti nozīmīgs solis - iemetot izlietoto bateriju spainītī “ ZAĻO PLUSU PUNKTS” tu saudzē savu zemi, bērnus un līdzcilvēkus, un dāvini Latvijai iespēju būt tīrākai. Tā ir lieliska dāvana Latvijai simtgadē.“

Aktīvākie akcijas dalībnieki, kas būs nodevuši visvairāk piepildītos bateriju spainīšus, piedalīsies lielās balvas – 200 eiro vērtas dāvanu kartes no atpūtas parka “Rāmkalni”, izlozē. Savukārt 12 laimīgie, kas būs nodevuši vismaz vienu spainīti, izlozes kārtībā saņems dāvanu grozu no “EKSPO birojs”. Balvu ieguvēji tiks paziņoti 2018.gada 10.maijā.

Plašāka informācija: www.ekspobirojs.lv, tālr. +371 67501507, info@ekspobirojs.lv un www.zalais.lv
Akciju organizē AS “Latvijas Zaļais punkts” un SIA “Daiļrade EKSPO”, savukārt akciju atbalsta atpūtas parks “RĀMKALNI”. Izlozes noteikumi.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku