Jaunumi

Akcijā “Dod kannai otru iespēju – nodod to pārstrādei!” autovadītāji sašķirojuši rekordlielu skaitu izlietoto vējstiklu šķidruma kanniņu

AS “Latvijas Zaļais punkts”, SIA “Narvesen Baltija” un auto preču vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA “Getz Nordic” rīkotajā izlietoto plastmasas kanniņu savākšanas akcijā autovadītāji ir nodevuši rekordlielu skaitu jeb 9515 plastmasas vējstiklu šķidruma kanniņas.

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas Zaļais punkts” direktors: “Ar šī gada akcijas rezultātiem esam absolūti gandarīti! Redzam, ka autovadītāji ir ārkārtīgi atbildīga sabiedrības daļa, kas ir ieinteresēta rūpēties par vidi. Katrs vējstiklu šķidruma kanniņu savākšanas akcijas gads ir ar arvien pozitīvāku tendenci – šogad trīs mēnešu laikā autovadītāji sašķirojuši trīs reizes vairāk kanniņu nekā pagājušajā gadā, un otrreizējai pārstrādei vai atkārtotai uzpildīšanai nodosim 9515 kannas. Paldies autovadītājiem, kuri rāda priekšzīmi, atbildīgi šķirojot un rūpējoties par vidi!”

Šķirojot plastmasas kanniņas tām paredzētajos konteineros pie “Narvesen” veikaliem “Neste” degvielas uzpildes stacijās (DUS), no 2015.gada 1.decembra līdz šī gada 28.februārim, iedzīvotāji varēja piedalīties loterijā. Kopumā šo iespēju izmantoja 672 akcijas dalībnieki, starp kuriem ir izlozēti 50 laimīgie, kuri saņems vējstiklu šķidrumu (4 L) un 3 veiksmīgie saņem “Premium plus” priekšapmaksas karti 50 eiro vērtībā.

SIA “Getz Nordic” valdes loceklis Simons Kozlinskis: “Tiešām priecājamies par autovadītājiem – “Narvesen” klientiem. Šī nekomerciālā projekta atbalstīšana liecina par sociālo briedumu un atbildību. Nu jau vairāk kā 60% no “Narvesen” tīklā realizētajiem iepakojumiem atgriezīsies “Narvesen” veikalu plauktos un šis, manuprāt, ir Ginesa rekorda cienīgs rezultāts. Tādēļ, lai gan šī projekta realizācija ir darbietilpīga un, patiesībā, arī visai dārga, ar partneru atbalstu un, galvenais, pateicoties autovadītāju lielajai atsaucībai, “Getz Nordic” ar prieku šo projektu turpinās – galu galā mums vēl ir atlikušie 40% kur augt!”

Vējstiklu šķidruma plastmasas kanniņas autovadītāji aicināti šķirot visa gada garumā 16 “Narvesen” tirdzniecības vietās, kas atrodas DUS “Neste” teritorijā, izmantojot tam speciāli paredzētos šķirošanas konteinerus. Savāktās kanniņas tiek nodotas atkārtotai uzpildīšanai, bet tās kuras vairs nav derīgas atkārtotai uzpildīšanai tiek nogādātas rūpnīcā SIA “Nordic Plast” Olainē, kur tās pārstrādās otrreizējās izejvielās un tālāk arī jaunos plastmasas produktos.

SIA “Narvesen Baltija” produktu kategorijas vadītāja Ēriks Kriviņš: “Patiess prieks par akcijas laikā sasniegtajiem rezultātiem un “Narvesen” pircēju augsto iesaisti kampaņā. Fakts, ka protam ne tikai pirkt un lietot nepieciešamās preces, bet arī rūpēties par apkārtējo vidi ir nozīmīgs un apliecina, ka paši spējam ietekmēt un radīt savu vidi, kurā dzīvojam un strādājam ikdienā. Vēlos pateikt lielu paldies visiem akcijas dalībniekiem, ka arī novēlu turpināt tukšo kanniņu nodošanu “Neste” DUS esošajos “Narvesen” veikalos visa gada garumā.”

Plašāka informācija par akcijas norisi un loterijas rezultātiem pieejama AS “Latvijas Zaļais punkts” mājaslapā www.zalais.lv un “Narvesen” mājaslapā www.narvesen.lv. Par balvas saņemšanu ar loterijas uzvarētājiem organizētāji sazināsies individuāli.

Akcijas uzvarētāji:
Narvesen Premium logu škidruma laimētāji:
Ingus Leivers, Leonīds Kuzmičs, Daiga Audzijone, Māris Jansons, Elvis Čauss, Ervīns (22400xxx), Jānis Sanclers, Linda Rožuleja, Mārtiņš Kraujiņš, Monta Varkale, Aigars Skudre, Haralds Jansons, Ieva Macijevska, Ints Zorgzdiņš, Kaspars Miezavs, Agnese Fogele, Elvijs Trankalis, Žanna Vinogrodova, Olga Saperina, Ilvija Pukste, Haralds Jansons, Edgars Ūželis, Uldis Caune, Arkādijs Bogdānovs, Ieva Pasečņika, Valters Vjakse, Guntis Jansons, Vilnis Stjade, Edvīns Samulis, Inga Dardzāne, Jānis Melderis, Edgars Rusulis, Silva Posste, Ilze Vīnakmene, Artis Būmeisters, Roberts Kerijs, Nikolajs Koroļovs, Ansis Drubiņš, Gita Pūciņa, Edgars Krasņikovs, Olga Ozoliņa, Guntis Burkovskis, Ruslans Vengers , Eduards Ivanovs, Olga Ivanova, Līga Bērziņa, Sigita Lablaika, Arnis Vēvers, Kristīna Hikova

Premium Plus dāvanu kartes 50 eiro vērtībā:
Ints Meņģelis, Ieva Mieze, Kristīne Susočoka

Ar uzvarētājiem sazināsies personīgi, lai informētu kā iespējams iegūt balvas.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku