Jaunumi

Aicinām uz foto orientēšanās sacensībām „Stikla skrējiens Mārupes novadā”

13. Maijs, 2016

29.maijā Jaunmārupē notiks foto orientēšanās sacensības „Stikla skrējiens Mārupes novadā”, lai pilsētnieku un pilsētas viesu vidū popularizētu stikla šķirošanu un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Skrējiena „Dalības maksa” ir stikla pudele vai burka no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet šķirošanas konteinerā pie reģistrēšanās punkta.

„Stikla skrējiena” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem - stikla šķirošanas konteineriem, Mārupē. Distanci drīkst veikt, skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Reģistrēšanās un skrējiena starts tiks dots Jaunmārupē pie Skeitparka,  kur atradīsies AS “Latvijas Zaļais punkts” un SIA “Eco Baltia vide” telts. Pasākuma laikā šeit varēs uzzināt gan par atkritumu šķirošanu, gan par videi draudzīgu dzīvesveidu. Par mūziku un jautru noskaņu rūpēsies DJ Cimo.

Reģistrācija foto orientēšanās sacensībām sāksies plkst. 12:00, bet „Stikla skrējiena” starts tiks dots plkst. 13:00, un sacensības ilgs divas stundas.

Par balvām rūpējas AS “Latvijas Zaļais punkts” uzticamais sadarbības partneris “Rimi Latvia”. Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Stikla skrējiena Mārupes novadā” noteikumus – divu stundu laikā nofotografējušās vismaz pie desmit stikla šķirošanas konteineriem. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk pudeļu un burku, saņems dāvanu grozu no “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no SIA “Eco Baltia vide” 50 eiro vērtībā.
 
Pieteikties foto orientēšanās sacensībām var šeit.

Sacensību "Stikla skrējiens Mārupes novadā" nolikums

APLIECINĀJUMS – PIEKRIŠANA par bērna dalību pasākumā


Foto orientēšanās sacensības „Stikla skrējiens Mārupes novadā” tiek rīkotas sadarbībā ar veikaliem “Rimi Latvia” un SIA “CIDO grupa”.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku