Jaunumi

Aicinām piedalīties „Šķirošanas sacensībās Valmierā” 2.jūlijā

22. Jūnijs, 2016

Šī gada 2.jūlijā, Latvijas IV olimpiādes laikā notiks Latvijas Zaļā punkta „Šķirošanas sacensības Valmierā”. Šķirošanas sacensības notiks no plkst. 10.00 līdz 14.00, Jāņa Daliņa stadionā, kur atradīsies Latvijas Zaļā punkta telts.

“Piedalīties šķirošanas sacensībās ir aicināts ikviens - ģimenes, bērni, jaunieši un pilsētas viesi. Te varēs praksē apgūt atkritumu šķirošanu, iepazīt stikla dzīves ciklu un caur krustvārdu mīklu uzzināt patiešām interesantas lietas par atkritumu šķirošanu un otrreizējos pārstrādi.  Šī ir lieliska iespēja olimpiādē piedalīties ikvienam, tāpēc nāciet, piedalieties un pacīnieties par lieliskām balvām,”

aicina Latvijas Zaļā punkta direktors Kaspars Zakulis.

Aivars Sirmais, SIA “ZAAO” valdes priekšsēdētājs: “Kopā ar pašvaldībām nodrošinām otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu nodošanas iespējas. Liels izaicinājums ir dot zināšanas, lai iedzīvotāji izprastu, kuri materiāli der pārstrādei un, kuriem pārstrādes iespēju pagaidām nav. Ir svarīgi, lai iepakojumu konteineros nonāk atbilstošs saturs. Paldies Latvijas Zaļajam punktam par sadarbību sabiedrības izglītošanā.”

Izlozes kārtībā tiks noskaidrotas un apbalvotas pa vienai komandai vai dalībniekam katrā disciplīnā, kas sacensībās ir pareizi izpildījis uzdevumu. Rimi dāvanu karti 100 eiro vērtībā izlozēs starp dalībniekiem, kuri pareizi būs izpildījuši krustvārdu mīklu. Rimi dāvanu grozu 50 eiro vērtībā izlozēs starp dalībniekiem, kas pareizi saliks stikla dzīves ciklu. SIA “ZAAO” balvu – dāvanu karti atpūtai “Sajūtu parkā” izlozēs starp visiem dalībniekiem, kuri pareizi būs izpildījuši atkritumu šķirošanas uzdevumu.

“Šķirošanas sacensības Valmierā” nolikums

„Šķirošanas sacensības Valmierā” organizē Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “ZAAO” un Valmieras pilsētas pašvaldību, kā arī pasākuma atbalstītājiem - veikaliem “Rimi”, sulu ražotāju “Cido”. Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku