Jaunumi

"Stikla skrējiens Ādažos" jau 28.maijā

13. Maijs, 2016

28.maijā Ādažos, Gaujas svētku ietvaros, notiks foto orientēšanās sacensības „Stikla skrējiens Ādažos”, lai pilsētnieku un pilsētas viesu vidū popularizētu stikla šķirošanu un atbildīgu attieksmi pret vidi.

Reģistrēšanās un skrējiena starts tiks dots Līgo laukumā, kur atradīsies AS “Latvijas Zaļais punkts” un SIA “Eco Baltia vide” telts. Pasākuma laikā šeit varēs uzzināt gan par atkritumu šķirošanu, gan par videi draudzīgu dzīvesveidu.

Skrējiena „Dalības maksa” ir stikla pudele vai burka no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet Runājošajā šķirošanas konteinerā pie sacensību reģistrēšanās punkta.

„Stikla skrējiena” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem - stikla šķirošanas konteineriem. Distanci drīkst veikt, skrienot vai braucot ar velosipēdu.

Reģistrācija foto orientēšanās sacensībām sāksies plkst. 13:00, bet „Stikla skrējiena Ādažos” starts tiks dots plkst. 14:00, un sacensības ilgs divas stundas.

Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Stikla skrējiena” noteikumus – divu stundu laikā nofotografējušās vismaz pie desmit stikla šķirošanas konteineriem. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk pudeļu un burku, saņems dāvanu grozu no “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no SIA “Eco Baltia vide” 50 eiro vērtībā.

Pieteikties foto orientēšanās sacensībām var šeit.

Sacensību "Stikla skrējiens Ādažos" nolikums
 
APLIECINĀJUMS – PIEKRIŠANA par bērna dalību pasākumā

Foto orientēšanās sacensības „Stikla skrējiens Ādažos” tiek rīkotas sadarbībā ar veikaliem “Rimi Latvia” un SIA “CIDO grupa”.

Pieraksties jaunumiem epastā

Lietojot zalais.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku